HK “Tukuma Brāļi” kļūst par EHL R5 divīzijas čempioniem

By Adminmarts 11th, 2019jaunumiKomentāri ir izslēgtiHK “Tukuma Brāļi” kļūst par EHL R5 divīzijas čempioniem

Noslēgusies EHL sezona un par R5 divīzijas regulārā čempionāta uzvarētājiem ar visvairāk sakrātajiem punktiem kļuvuši HK “Tukuma Brāļi”, nopelnot biļeti nākamajā sezonā spēlēt R4 divīzijā.

Sezona bija smaga, kura iesākās un noslēdzās ar zaudējumiem. Līdz pēdējam momentam nebija skaidrs, kura komanda triumfēs R5 divīzijas čempionātā.

Uz čempiona trofeju pretendēja trīs komandas, taču šajā sezonā veiksmīgāki izrādījās tukumnieki, kuri tuvāko sekotāju HK “Priedaine” apsteidza par vienu punktu, bet trešajā vietā palikusī komanda HK “Draugiem Group” no līderiem atpalika divus punktus.

Tādejādi “brāļi” atkārtoja pērnā gada sasniegumu, uzvarot R6 divīzijas čempionātā, kļūstot par pirmo komandu EHL vēsturē, kura pārejot uz citu divīziju, triumfē divus gadus pēc kārtas.

Tiesa, ar to sezona nav galā. Priekšā vēl izslēgšanas spēles jeb “Play Off” turnīrs, kura uzvarētāji iegūs prestižo Oskara kausu. HK “Tukuma Brāļi” izslēgšanas spēles sāks ar spēlēm pret HK “Briedis”, kuri regulārajā čempionātā ieņēma astoto vietu. Komandas spēlēs līdz trim uzvarām.

Pirmo “Play Off” maču Tukuma hokejisti ar HK “Briedi” aizvadīs jau 14. martā VOLVO hallē, Rīgā.