“Tukuma Brāļu” sportisti saņem Tukuma novada sporta laureāta apbalvojumus

By Adminfebruāris 20th, 2019jaunumiKomentāri ir izslēgti“Tukuma Brāļu” sportisti saņem Tukuma novada sporta laureāta apbalvojumus

15. februārī Tumes kultūras namā notika «Tukuma novada Sporta laureāts 2018» apbalvošanas ceremonija, kurā balvas tika pasniegtas divdesmit trīs nominācijās. Uz vairākām balvām pretendēja, un arī saņēma arī “Tukuma Brāļu” sportisti.

“Labākais tehniskajos sporta veidos” tika izvirzīti Edgars Meņģelis, Artūrs Soročenoks un “Tukuma Brāļu” sportists, enduro čempions Lauris Liepiņš, kurš arī saņēma prestižo statueti.

“Labākais cīņas sportā” no “brāļiem” pretendēja pasaules čempions Džiu – Džitsu Jānis Eisaks, bokseris Artjoms Savdons un MMA cīkstonis Edgars Skrīvers. Balvu saņēma Savdons.

Nominācijā “Labākais veterāns” triumfēja sporta kluba “Tukuma Brāļi” cīkstonis Mareks Varnelis, bet “Labākās amatieru komandas titulu” saņēma mūsu hokeja klubs “Tukuma Brāļi”.

Kā jau ierasts, arī šogad Sporta laureāta ietvaros tika pasniegtas divas “Tukuma Brāļu” specbalvas, kuras tiek izspēlētas kopš 2009. gada. Par ieguldījumu Tukuma cīņu sporta attīstībā balvas saņēma Imants Frišenbrūders un Guntis Andrus, bet balvu “Paraugs sportā – leģenda” no Viktora Ščerbatiha rokām saņēma Juris Kloppe.