R5 divīzijas līderu spēlē HK “Tukuma Brāļi” spēlē neizšķirti ar HK “Priedaine”

By Adminfebruāris 10th, 2019jaunumiKomentāri ir izslēgtiR5 divīzijas līderu spēlē HK “Tukuma Brāļi” spēlē neizšķirti ar HK “Priedaine”

Sestdien, 9. februārī tika aizvadīta kārtējā EHL R5 divīzijas hokeja spēle, kurā HK “Tukuma Brāļi” Tukuma ledus hallē uzņēma bijušā Latvijas hokeja izlases spēlētāja Mareka Jasa trenēto HK “Priedaine” vienību. Mačs noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Spēles likmes bija ļoti augstas – vai Tukumnieki saglabās R5 līdervienības statusu, vai tomēr pirmo ailīti regulārajā sezonā atdos rīdziniekiem, kuri pirms šī mača no “brāļiem” atpalika vien par trim punktiem, turklāt ar vienu spēli rezervē.

Mača sākums bija ļoti daudzsološs, pirmajā periodā mājinieki izvirzījās vadībā un kontrolēja ripu. Otrajā periodā Priedainei izdevās izlīdzināt rezultātu, bet trešajā pat izvirzīties vadībā un uz kādu laiku apklusināt Tukuma ledus hallē sanākušos skaļos vietējās komandas līdzjutējus.

Tikai trešā perioda pēdējās sekundēs pēc precīza “Tukuma Brāļu” komandas kapteiņa Māra Karstā precīza ripas raidījuma pretinieku vārtos rezultāts tika izlīdzināts. Tika piešķirts papildlaiks, taču šajā papildus periodā vārti netika gūti un spēle noslēdzās ar draudzīgu rezultātu 2:2.

Par mača vērtīgāko spēlētāju “brāļu” vienībā tika atzīts komandas rezultatīvākais spēlētājs Juris Pone, bet rīdzinieku rindās spēles MVP balvu saņēma Vitālijs Kļujevs.

Uz doto momentu HK “Tukuma Brāļi” saglabā pirmo pozīciju EHL R5 divīzijas tabulā, taču HK “Priedaine” nospēlējusi vienu spēli mazāk par tukumniekiem.

Nākamo spēli “brāļi” aizvadīs jau pirmdien, 11. februārī, Ogrē tiekoties ar vietējo vienību HK “Kamikadzes”.