9. februārī Tukumā principiāla spēle ar EHL R5 divīzijas vicelīderi HK “Priedaine”

By Adminfebruāris 5th, 2019jaunumiKomentāri ir izslēgti9. februārī Tukumā principiāla spēle ar EHL R5 divīzijas vicelīderi HK “Priedaine”

Šo sestdien, 9. februārī Plks.18:45 Tukuma ledus hallē (Stadiona ielā 3) EHL līgas R5 divīzijas regulārās sezonas līdervienība HK “Tukuma Brāļi” uzņems HK “Priedaine”, kuri šobrīd tabulā tikai par trim punktiem atpaliek no tukumniekiem.

Šo spēli droši var nosaukt par “Būt vai nebūt”, jo spēles uzvarētājs kļūs par R5 divīzijas regulārās sezonas līderi. Lieta sekojoša – ja uzvar “Tukuma Brāļi”, mēs saglabājam pirmo pozīciju un palielinām punktu atstarpi starp tuvākajiem sekotājiem, bet, ka uzvar rīdzinieki – sāksies izdzīvošana par noturēšanos TOP 3.

HK “Priedaine” ir ļoti nopietna komanda, kuru vada un trenē bijušais Latvijas hokeja valstsvienības spēlētājs Mareks Jass. Rīdzinieku šosezon zaudējuši tikai divreiz. Jasa vienību sarūgtināt spējuši vien HK “Draugiem Group” un HK “RIX”. Cerams, ka mums arī tas izdosies, lai gan saprotam, ka tas nebūs viegli.

“Tukuma Brāļi” jau divu sezonu griezumā parādījuši, ka arī uz ledus ir kaujinieki, tāpēc mēs darīsim visu, lai mājas laukumā izcīnītu uzvaru! Tā būs cīņa līdz pēdējai sekundei.

Spēli apmeklēt tiek aicināts ikviens hokeja draugs, kā arī asu izjūtu un emociju piekritēji, jo šajā spēlē tādu netrūks. Kas arī svarīgi – VISI SPĒLES APMEKLĒTĀJI PIEDALĪSIES LOTERIJĀ, KURĀ VARĒS LAIMĒT VĒRTĪGAS BALVAS.

IEEJA SPĒLĒ BEZ MAKSAS!!!!!!