Jānis Eisaks un Viktors Ščerbatihs startēs Saeimas vēlēšanās

By Adminaugusts 11th, 2018jaunumiKomentāri ir izslēgtiJānis Eisaks un Viktors Ščerbatihs startēs Saeimas vēlēšanās

Otrdien noslēdzās kandidātu sarakstu iesniegšana 6. oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. No Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) saraksta nolēmuši kandidēt sporta kluba “Tukuma Brāļi” vadītājs un šā gada pasaules čempions Brazīļu Džiu – Džitsu Jānis Eisaks, kā arī mūsu kluba draugs, Latvijas Svarcelšanas Federācijas (LSF) prezidents Viktors Ščerbatihs.

Kā novērojis portāls Sportacentrs.com, ZZS sarakstā no 115 kandidātiem ir vismaz 13 ar sportu saistīti cilvēki, viņu vidū arī pieci olimpiskie medaļnieki – Ingrīda Amantova (bronza 1980. gadā kamaniņu braukšanā), Daumants Dreiškens (sudrabs 2014. gadā bobslejā), Dainis Kūla (zelts 1980.gadā šķēpmešanā), Mārtiņš Pļaviņš (bronza 2012. gadā pludmales volejbolā) un VIktors Ščerbatihs (sudrabs 2004. gadā, bronza 2008. gadā svarcelšanā).

No olimpiešiem sarakstā ir arī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kā arī Voldemārs Lūsis un Roberts Raimo. Tāpat ZZS sarakstā kandidē pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Artis Rasmanis un pazīstamā šahiste Dana Reizniece-Ozola, kura ir Latvijas finanšu ministre. No ZZS rindām deputātos vēlas tikt arī kādreizējais Latvijas izlases basketbolists Aigars Vītols, basketbola kluba “Jūrmala” ģenerālmenedžeris Jānis Voins un tekošā gada pasaules čempions Džiu Džitsu Jānis Eisaks.