HK “Tukuma Brāļi” izcīna Oskara kausu

By Adminjūlijs 6th, 2018jaunumiKomentāri ir izslēgtiHK “Tukuma Brāļi” izcīna Oskara kausu

18. maijā Kurbads Ledus Hallē “Tukuma Brāļi” aizvadīja EHL līgas R6 divīzijas “Play Off” finālsērijas pēdējo spēli, kurā ar rezultātu 3:0 bija pārāki par HK “Shamans” (Rīga) un pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja vērtīgo Oskara kausu.

Pirms ceturtās savstarpējās “Play Off” finālturnīra spēles, “brāļi” sērijā bija izvirzījušies vadībā ar 3:0 (Komandas spēlēja līdz četrām uzvarām). Lai savāktu kausu tukumniekiem Rīgā vajadzēja vēl viena uzvara, kuru viņi arī izcīnīja.

“Tukuma Brāļiem” jau pirmajā periodā bija iespēja atklāt spēles rezultātu, taču ripa nevēlējās lidot HK “Shamans” vārtos. Arī nopelnītais “bullītis” Ginta Cinīša izpildījumā bija neveiksmīgs.

Rezultātu “brāļi” atklāja tikai trešajā periodā. Vārtus guva pazīstamais kikbokseris Mareks Lavrinovičs, kurš pēc tam raidīja vēl divas ripas pretinieku vārtu tīklā un savāca “Hattrick”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0, un visā sērijā “brāļi” triumfēja ar 4:0 un ieguva Oskara kausu, kas iepriekš nebija izdevies nevienai Tukuma novada hokeja komandai.
“Šodien nebija komandas labākā spēle. Stress darīja savu.

Atbildība bija liela, taču viss izdevās. Uzvarējām,” par komandas panākumu priecājās HK “Tukuma Brāļi” galvenais treneris Verners Kaimiņš. “Turpināsim strādāt, lai jaunajā sezonā būtu stiprāki.”

Tukumnieki šogad uzvarēja arī EHL līgas R6 divīzijas regulārajā sezonā, kas nozīmē, ka nākamsezon “brāļi” spēlēs līmeni augstāk un cīnīsies par medaļām R5 divīzijā.

Komandas sastāvs: Māris Karstais, Gints Pone, Juris Pone, Māris Pone, Mareks Lavrinovičs, Uldis Kauliņš, Toms Kauliņš, Markus Vīksna, Gatis Everts, Arnis Kronis, Ingus Berčs, Gints Cinītis, Norberts Millers, Linards Selivanovičs, Miks Zambergs, Pēteris Dambergs, Emīls Iesals, Gatis Klekers, Sandris Mertens, Edgars Andruss, Ulvis Ansbergs, Kaspars Ādamsons, Deivids Jaunītis, Sandijs Kodoliņš, Ģirts Austrums.