Eisaks un Varnelis iekļauti Latvijas izlasē dalībai pasaules čempionātā

Artūrs Stulpiņšjūnijs 13th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiEisaks un Varnelis iekļauti Latvijas izlasē dalībai pasaules čempionātā

No 24. – 27. augustam ASV pilsētā Lasvegasā risināsies pasaules čempionāts Brazīliešu Džiu – Džitsu (BJJ) veterāniem, uz kuru dosies arī Latvijas izlases dalībnieki, tajā skaitā divi tukumnieki Jānis Eisaks un Mareks Varnelis.

Latvijas izlases komandā iekļauti Anda Lūciņa, Evita Bērziņa, sportisti no kluba “Tukuma Brāļi” – Jānis Eisaks un Mareks Varnelis, kā arī Andrejs Maslovs, kurš vienlaicīgi ir arī šīs komandas treneris.

“Latvija pasaules čempionātā tiks pārstāvēta pirmo reizi šī sporta veida pastāvēšanas vēsturē. Esam gandarīti, ka mums ir dota iespēja būt pirmajiem, kuriem sanāks uzkāpt uz pasaules čempionāta paklāja. Par to liels paldies mūsu komandas vadītājam Rūdolfam Brēmanim,” atklāja Maslovs.

Visi Latvijas komandas pārstāvji, izņemot Eisaku, šogad Eiropas čempionātā veterāniem tika pie medaļām. Jānim, kurš ir vairākkārtējs Baltijas un Latvijas čempionātu medaļnieks, šīs būs tikai pirmās sacensības veterānu grupā.

“Man ir ļoti liels uztraukums un tajā pašā laikā prieks, ka tieši man tika piedāvāts doties uz Vegasu. Tagad priekšā stāv trīs mēnešu sagatavošanās posms. Iepriekš tālāk par Baltiju nekad neesmu startējis. Kā arī pirmo reizi cīnīšos veterānu grupā. Manā svara kategorijā jau pieteikti divdesmit dalībnieki, bet domāju, ka būs daudz vairāk,” pārliecināts Eisaks, kurš trenējas pie titulētā Vladislava Čerņavska.

Lasīt vairāk

FK “Tukuma Brāļi” turpina dominēt Latvijas čempionātā arī pēc otrā sabraukuma

Artūrs Stulpiņšjūnijs 13th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiFK “Tukuma Brāļi” turpina dominēt Latvijas čempionātā arī pēc otrā sabraukuma

28. maijā Juglas vidusskolas futbola laukumā, Rīgā risinājās Latvijas minifutbola čempionāta otrā sabraukuma spēles, kurās pērnā gada valsts labākā komanda FK “Tukuma Brāļi” uzvarēja FK “LATVIJASLOGI.LV” un FK “Lokomotīvi”.

Pirmajā spēlēs tukumnieki sagrāva komandu no Rīgas “Latvijaslogi.lv” ar rezultātu 8:2, bet tad sekoja pārliecinoša uzvara pār pērnā gada vienu no līderu komandām FK “Lokomotīvi”. Jelgavniekus “brāļi” sakāva ar rezultātu 4:0.

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem “Tukuma Brāļi” Latvijas čempionāta kopvērtējumā ar sakrātajiem divpadsmit punktiem atrodas tabulas galvgalī, bet cita Tukuma novada komanda FK “Pūre” šobrīd pēdējo vietu.

Labāko TOP 10 bombardieru sarakstā ir trīs “brāļu” spēlētāji – Miķelis Reinfelds (6 vārti), Toms Aizgrāvis (5) un Rihards Zeilis (3).

Lasīt vairāk

Jānis Baumanis uzvar Latvijas čempionāta 2.posmā bagijiem

Artūrs Stulpiņšjūnijs 13th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiJānis Baumanis uzvar Latvijas čempionāta 2.posmā bagijiem

27. maijā Vecpils trasē aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta otrais posms, par uzvarētāju bagijiem B600 klasē kļuva “Tukuma Brāļu” sportists Jānis Baumanis, bet mūsu kluba otrs pārstāvis Kaspars Meņģelis palika bez medaļas. 

Pērnā gada B600 klases čempions džūkstenieks Baumanis pēc Salaspilī pirmajā posmā piedzīvotās neveiksmes, šajā posmā bija labākais, aiz sevis atstājot Edgaru Zīvertu un Gati Geisteru.

Savukārt Meņģelis tehnikas problēmu dēļ fināla braucienā, pēc nobrauktiem pieciem apļiem bija spiests izstāties.   Nākamais Latvijas čempionāta posms risināsies 10. jūnijā Valmierā, Brenguļu autotrasē.

Lasīt vairāk

Jēkabsons dosies uz Poliju, lai piedalītos ultramaratona sacensībās

Artūrs Stulpiņšmaijs 15th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiJēkabsons dosies uz Poliju, lai piedalītos ultramaratona sacensībās

20. maijā Polijā notiks Ultramaratona sacensības skriešanā, kurā dalībniekiem jāveic 73 km gara distance. Šīm smagajām sacensībām pieteicies arī sporta kluba “Tukuma Brāļi” atlēts Edgars Jēkabsons.

“Uz Poliju izbraucam ceturtdien agri no rīta, bet mači jau sestdien. Galvenais šo sacensību uzdevums ir noskriet, par rezultātu nedomāju,” atklāja Jēkabsons, kurš sakarā ar dalību ultramaratonā spiests izlaist Baltijas kausu minifutbolā, kurā bija jāpārstāv FK “Tukuma Brāļi” krāsas.

Kopumā uz ultramaratona distanci (73 km) pieteikti 186 dalībnieki, tajā starpā četri sportisti no Latvijas. Bez Edgara Tukuma novada krāsas pārstāvēs arī Ģirts Dakša.

“Priekš mūsu kluba tas ir jauns izaicinājums. “Tukuma Brāļi” savulaik labā līmenī pārstāvēti 5 km skriešanā, bet tagad Edgars mūsu klubam paver jaunus plašumus. 73 km nav īsa distance, tā būs cīņa ne tikai ar distanci un konkurentiem, bet arī pašam ar sevi. Taču esmu pārliecināts, ka Edžus parādīs raksturu un atgriezīsies mājās ar pozitīvām emocijām. Novēlu viņam spēku un izturību,” komentēja sporta kluba “Tukuma Brāļi” vadītājs Jānis Eisaks, kurš pats savulaik piedalījās garo distanču skriešanā.

Lasīt vairāk

FK “Tukuma Brāļi” piedalīsies Baltijas kausā minifutbolā

Artūrs Stulpiņšmaijs 15th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiFK “Tukuma Brāļi” piedalīsies Baltijas kausā minifutbolā

No 19. – 20. maijam Rīgā, NSB Arkādija stadionā (Ojāra Vācieša ielā 15) notiks Baltijas kauss minifutbolā, kurā par čempiona kausu cīnīsies divpadsmit labākās Baltijas minifutbola komandas, tajā starpā pērnā gada valsts čempioni FK “Tukuma Brāļi”.

Tukumnieki šo čempionātu uzsāks ar spēli pret rīdziniekiem, klubu “New Project/Tente”, kurus mūsu komanda ar 7:2 uzvarēja šā gada Latvijas čempionāta pirmajā sabraukuma kārtā. Bet nākamajā grupas spēlē “brāļi” spēkosies ar “Eagle team” (Igaunija).

Visas Baltijas kausa spēles tiešajā ēterā translēs viena no lielākajām Latvijas sporta televīzijām Sportacentrs TV.

Jāpiezīmē, ka pirms gada “Tukuma Brāļi” Baltijas kausā, kas risinājās Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, ieguva augsto trešo vietu.

“Grūti pateikt kādā sastāvā brauksim uz šīm sacensībām, to nolems spēlējošais treneris Edgars Jēgers. Protams, centīsimies šogad nospēlēt tikpat labi kā pērn, taču akcents mums tomēr šajā sezonā likts uz Latvijas čempionātu, jo trīs labākās valsts komandas iegūs ceļazīmi doties uz Eiropas čempionu līgu Slovēnijā,” skaidroja sporta kluba “Tukuma Brāļi” vadītājs Jānis Eisaks.

Lasīt vairāk

Mareks Varnelis kļuvis par Eiropas vicečempionu BJJ

Artūrs Stulpiņšmaijs 6th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiMareks Varnelis kļuvis par Eiropas vicečempionu BJJ

6. maijā Spānijas pilsētā Barselonā notika Eiropas čempionāts Brazīliešu Džiu – Džitsu (BJJ) veterāniem, kurā svara kategorijā virs 100 kg otro vietu izcīnīja sporta kluba “Tukuma Brāļi” cīkstonis Mareks Varnelis.

Marekam paveicās izlozē, un viņš bez cīņas tika ielozēts jau pusfinālā, kurā tukumnieks spēkojās ar Krievijas sportistu Mihailu Petrovu. Krievs priekš Varneļa nebija sīvs pretinieks un izcīnīta uzvara, pielietojot žņaugšanas paņēmienu.

Finālā Marekam pretī stājās divkārtējais pasaules čempionātu medaļnieks Pjotrs Kurkuss (Polija). Lai arī cīņa ritēja punkts punktā, cīņas izskaņā uzvaru izrāva polis.

“Šī, iespējams, bija pati sarežģītākā, un tajā pašā laikā interesantākā mana cīņa. Poļa cīņas stils bija ļoti līdzīgs baltkrieva cīņas manierēm, ar ko es 2014. gadā tikos Baltijas čempionāta finālā,” ar iespaidiem pēc fināla dalījās Mareks Varnelis, kurš pie saviem daudzajiem sasniegumiem sportā nule pievienojis Eiropas čempionāta sudraba medaļu.

“Fināla mačā bija daudz metienu, spēka paņēmienu un, protams, emociju. Manuprāt, cīņa izvērtās ļoti dinamiska. Biju tuvu uzvarai, taču polis mani paņēma uz pieredzi un raksturu. Nav kauns zaudēt tiks spēcīgam atlētam kā Kurkuss.”

Lasīt vairāk

Jānis Eisaks izcīna 3.vietu šķēpmešanas sacensībās Tukumā

Artūrs Stulpiņšmaijs 6th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiJānis Eisaks izcīna 3.vietu šķēpmešanas sacensībās Tukumā

6. maijā Tukuma sporta skolas stadionā risinājās Tālivalža Krūmiņa sacensības šķēpmešanā, kurās veterānu grupā (+35 gadi) piedalījās “Tukuma Brāļu” sportists Jānis Eisaks, kurš izcīnīja trešo vietu.

“Ja godīgi, šodien pirmo reizi mūžā rokās turēju šķēpu. Man piedāvāja izmēģināt spēkus šķēpmešanā, un es to izdarīju. Tiesa, mešanas tehnika man ir gaužām švaka, bet ar rezultātu esmu apmierināts,” savu debiju šķēpmešanā atceras Eisaks.

“Jebkurā gadījumā sniegums priekš manis nebija slikts. Šeit neiet runa par to, ka ieguvu medaļu, šeit ir runa, ka spēju lidināt šķēpu tālāk par 30 m priekš manis jaunā sporta veidā. ”

Pirmos vietu šajos mačo Eisaka vecuma kategorijā izcīnīja Tukuma labākais šķēpmetējs Sandris Limbergs, bet otrais palika Juris Kožeurovs.

Lasīt vairāk

FK “Tukuma Brāļi” ar divām uzvarām uzsākuši dalību Latvijas čempionātā

Artūrs Stulpiņšaprīlis 30th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiFK “Tukuma Brāļi” ar divām uzvarām uzsākuši dalību Latvijas čempionātā

Šodien, 30. aprīlī Tukumā Pauzera pļavu futbola stadionā notika 2017. gada Latvijas čempionāta minifutbolā pirmais sabraukums. Pērnā gada Latvijas čempioni FK “Tukuma Brāļi” turnīru sāka ar divām uzvarām.

Pirmajā spēlē tukumnieki ar bezierunu rezultātu 6:0 sagrāva savus novadniekus FK “Pūre”. “Brāļu” labā vārtus divus vārtus guva Miķelis Reinfelds, bet pa vienam Toms Aizgrāvis, Edgars Jēgers, Mārtiņš Šverins un Sandris Cīrulis.

Arī otrajā spēlē mūsu komanda bija krietni labāka par saviem pretiniekiem FK “New Project/Tente” futbolistiem, no kuriem liela daļa spēlē Latvijas virslīgā telpu futbolā. Tukumnieki rīdziniekus uzvarēja ar rezultātu 7:2.

Mūsu komandas labā trīs vārtus guva jeb savāca “Hattrick” T.Aizgrāvis, bet pa vienam golam pretinieku vārtos raidīja Nauris Vītoliņš, Artis Ostrovskis, M. Reinfelds un Rihards Zeilis.

Kopumā Latvijas čempionātā minifutbolā par stiprākās komandas nosaukumu sacenšas vienpadsmit klubi. Kopumā tiks aizvadīti pieci sabraukumi. Pagaidām nākamo sabraukumu datumi nav zināmi.

FK “Tukuma Brāļi” sastāvs:

Edgars Jēgers, Arvis Švēders, Sandijs Joksts, Edgars Jēkabsons, Mārtiņš Šverins, Nauris Vītoliņš, Sandris Cīrulis, Artis Ostrovskis, Kristaps Stivrinieks, Miķelis Reinfelds, Rihards Zeilis, Artūrs Valters, Andris Sarva, Gvido Trampedahs, Toms Aizgrāvis, Dzintars Titkovs, Raivis Hščanovičs.

Lasīt vairāk

Zviedris kļūst par Baltijas čempionu BJJ, Eisakam bronza

Artūrs Stulpiņšaprīlis 30th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiZviedris kļūst par Baltijas čempionu BJJ, Eisakam bronza

29. aprīlī Vseveloda Zeļonija džudo skolā norisinājās atklātais Baltijas čempionāts Brazīliešu Džiu-Džitsu (BJJ), kurā dalību bija pieteikuši arī divi sporta kluba “Tukuma Brāļi” atlēti Artūrs Zviedris un Jānis Eisaks.

Divkārtējais Latvijas čempions BJJ Zviedris startēja svara kategorijā virs 100 kg. Viņš pusfinālā, pielietojot sāpju paņēmienu, uzvarēja Robertu Vanagu Vasiļjevu (V.Zeļonija sporta skola), bet finālā bija pārāks par Vadimu Zaicevu (Giudichi team), nodrošinot sev 2017. gada Baltijas čempiona titulu.

Jāpiebilst, ka, neskatoties uz augstajiem panākumiem Latvijas čempionātos un citos turnīros, Baltijas čempionātā Artūrs Zviedris startēja pirmo reizi.

Savukārt Eisaks, kurš pirms diviem gadiem Baltijas čempionātā izcīnīja sudrabu svara kategorijā līdz 88,2 kg, šogad par medaļām spēkojās svara kategorijā līdz 94,5 kg. Šajā svara divīzijā dalību bija pieteikuši astoņi cīkstoņi.

Ceturtdaļfināla kaujā Jānis, pielietojot žņaugšanas paņēmienu, viegli tika galā ar igauņu sportistu Manfrēdu Mūgu (Hilti BJJ Pärnu), bet pusfinālā tukumnieks ar minimālu punktu pārsvaru cieta sakāvi pret citu igauni Vallo Isopu (Vöimala). Rezultātā Jānim Eisakam trešā vieta.

Komandu kopvērtējumā “Tukuma Brāļi” divdesmit sporta klubu konkurencē izcīnīja augsto 9.-11.vietu, jo jāņem vērā, ka mūsu klubu pārstāvēja tikai divi atlēti un abi tika pie medaļām.

“Artūrs izdarīja visu pēc plāna un kļuva par čempionu, tikai Jānis pusfinālā cīņas izskaņā pieļāva kļūdu un izlaida uzvaru no rokām. Tomēr Jānim vairāk ir jātrenējas! Netrenējoties uz augstiem rezultātiem nevar cerēt. Jebkurā gadījumā esmu apmierināts ar abu puišu sniegumu,” savu komandas biedru sniegumu atzinīgi novērtēja Mareks Varnelis, kurš pats gatavojas maijā doties uz Eiropas čempionātu veterāniem, kurš šogad risināsies Spānijā.

Šajā atklātajā Baltijas čempionātā bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportistiem uz paklāja kāpa arī atlēti no Baltkrievijas, Vācijas, Beļģijas, Somijas, Turcijas, Indijas un Brazīlijas.

 

Baltic Open BJJ championship 2017 best teams:
ADULT GROUP mens/womens GI

 1. GIUDICI TEAM 40 points
  2. PROFESIONALIS 31 points
  3. HOLY FAMILY GYM/ROGER GRACIE TEAM BELARUS 21 points
  4. BJJAcademyLV 20 points
  5. Hilti BJJ Pärnu 17 points
  6. Vöimala 16 points
  7. Jiu Jitsu Team Jelgava 12 points
  8. Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas 11 points
  9.-11. Jujutsu.lv 10 points
  9.-11. Roger Gracie Academy Vilnius 10 points
  9.-11. Tukuma Brāļi 10 points
  12. Brazil 3 points
  13.-15. Daugavpils Grappling Team 1 point
  13.-15. Valmieras Džudo Skola 1 point
  13.-15. Vsevoloda Zelonija Sporta skola 1 point
  16.-20. Satori
  16.-20. Saldus
  16.-20. Turkie
  16.-20. Tallin/EST
Lasīt vairāk

Palīdzam savākt līdzekļus futbolista Kristapa Dembovska ārstēšanai

Artūrs Stulpiņšaprīlis 28th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiPalīdzam savākt līdzekļus futbolista Kristapa Dembovska ārstēšanai

Šo sestdien, 29. aprīlī 15:00 Pauzeru pļavu stadionā notiks Latvijas futbola čempionāta 1.līgas spēle starp vietējo komandu FK “Tukums 2000/TSS” un “Preiļu/BJSS”, kas vienlaicīgi būs arī labdarības spēle. Tiks vākti līdzekļi futbolista Kristapa Dembovska ārstēšanai.

Kristaps Dembovskis ir 16 gadus vecs tukumnieks, kuram pērnā gada jūlijā diagnosticēja galvas smadzeņu kreisās puslodes audzēju.

2016.gadā Kristaps beidza 9. klasi. Deviņus gadus spēlēja futbolu klubā «Tukums 2000». Ar labiem sasniegumiem futbolā ticis apbalvots vairākkārt – saņēmis «O Kartes Futbola akadēmijas» izcilnieka balvu divus gadus pēc kārtas. Vienmēr bijis veselīgs, dzīvespriecīgs, centīgs un pats galvenais ļoti neatlaidīgs jaunietis.

Septembrī Kristaps uzsāka mācības Tukums Raiņa ģimnāzijas 10.c klasē. Mācības un skolu apmeklēja pirmo semestri. Tagad puisis veselības problēmu dēļ spiests mācīties mājās, lai varētu pabeigt 10. klasi.

Šobrīd Kristaps iet «Viroterapijas” kursu. Pirmās trīs vakcīnas puisim apmaksāja «Viroterapijas fonds». Valsts diemžēl šādas vakcīnas nesedz. Pārējās vakcīnas Kristapa ģimene iegādājās par saviem līdzekļiem. Vienas vakcīnas cena 100 eiro. Viro terapijas kurss ir nepieciešams ilgstoši. Puiša ģimene ir sazinājusies ar profesoru Bružinskiju, kurš savā klīnikā ārstē bērnus ar šādām diagnozēm.

“Esam nosūtījuši visu nepieciešamo dokumentāciju, tagad gaidām atbildi, kad varēsim uzsākt ārstēšanos kursu. Ārstēšanās kursa izmaksas svārstās no 20000 līdz 30000 €. Līdz šim brīdim, mēs ģimene, ar radu palīdzību veiksmīgi apmaksājām mums nepieciešamās vakcīnas, zāles un speciālo pārtiku, kā arī fizioterapiju – izmaksas mēnesī sastādīja ap 800 €,” atklāja Kristapa mamma Laila Dembovska, kura lūdz cilvēkiem palīdzēt viņiem.

Mēs katrs varam palīdzēt Kristapam tikt atpakaļ uz kājām. Ir iespēja pārskaitīt naudiņu uz Lailas Dembovskas (181273-11072) Swedbank kontu LV64HABA0551043349426, vai arī apmeklēt futbola spēli un noziedot tur. Kopā mēs esam stipri un varam palīdzēt. Savulaik mēs spējām savākt naudiņu priekš Aināra Vahteļa un Rinalda Grinberga, un izdarīsim to arī priekš Kristapa. Šeit neiet runa par lielām summām, katrs noziedo cik var atļauties. Eiro pie Eiro un mēs varēsim palīdzēt Kristapam!

Lasīt vairāk