“Tukuma Brāļu” hokeja komanda izcīna uzvaru pār HK “Blackout 2”

By Artūrs Stulpiņšoktobris 5th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgti“Tukuma Brāļu” hokeja komanda izcīna uzvaru pār HK “Blackout 2”

Entuziastu Hokeja Līgas (EHL) jaunpienācēja “Tukuma Brāļi” hokeja komanda, kuru trenē Tukuma pusē pazīstamais treneris Verners Kaimiņš, 30.septembrī Tukuma Ledus Hallē ar rezultātu 4:3 uzveica komandu “BLackout 2”.

Spēle iesākās ar vieniem ielaistiem vārtiem uz ko tukumnieki atbildēja ar pretinieku vārtos raidītiem četriem vārtiem pēc kārtas. Trešajā periodā pie rezultāt 4:1 Tukuma hokejisti nedaudz atslābinājās un zaudēja divus vārtus.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:3. Ar minimālu pārsvaru pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja jaunizveidotā “Tukuma Brāļu” hokeja komanda. Mūsējo labā vairāk simts sanākušo skatītāju priekšā divus vārtus guva Juris Pone, bet pa vienam komandas kapteinis Māris Karstais un Miks Zembergs.

4. oktobrī “brāļi” aizvadīja izbraukuma spēli Rīgā Volvo hallē, kur ar rezultātu 2:1 bija spiesti atzīt HK “Zibens” spēlētāju pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu hokejistu labā guva Gints Pone.

Nākamo spēli “Tukuma Brāļi” aizvadīs Mārupē pret vietējo komandu HK “Ledus Lāči 2”.