Zviedris izcīna 3.vietu Eiropas Savienības kausā kaujas sambo

By Artūrs Stulpiņšaugusts 13th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiZviedris izcīna 3.vietu Eiropas Savienības kausā kaujas sambo

No 11.-13. augustam Rīgā risinājās Eiropas Savienības kauss kaujas sambo, kurā svara kategorijā virs 100 kg bronzas medaļu izcīnīja “Tukuma Brāļu” sportists Artūrs Zviedris. Par čempionu 642-998 kļuva sportists no Francijas, bet otrais palika igauņu cīkstonis.

“Uzskatu, ka neskatoties uz to, ka izcīnīta medaļa, nostartēju slikti,” pēc sacensībām kritisks pret sevi bija Zviedris, kura pamatdisciplīna ir Brazīliešu Džiu – Džitsu (BJJ) – sporta veids, kurā nav sitienu.

Artūram šī bija debija kaujas sambo disciplīnā. Viņš izlēma piedalīties šajās sacensībās, jo ,pirmkārt, mači notika tepat Latvijā, treškārt – tas bija labs treniņš pirms 11. novembrī 300-360 Tukumā gaidāmajām “Milžu cīņām”.

“Man, protams, sirdslieta ir BJJ, kas ir mana pamatdisciplīna, bet aizraujos arī ar MMA, tāpēc sacensības pēc kaujas sambo noteikumiem, kas priekš manis bija jauns izaicinājums, nāca tikai par labu izaugsmei,” pārliecināts tukumnieks.

Zviedris neizslēdza iespēju, ka nākotnē vēl varētu nostartēt sporta vai kaujas sambo disciplīnā.