Jau rīt Eisaks un Varnelis dodas uz pasaules čempionātu ASV

By Artūrs Stulpiņšaugusts 20th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiJau rīt Eisaks un Varnelis dodas uz pasaules čempionātu ASV

Rīt no Rīgas lidostas uz ASV pilsētu Lasvegasu izlidos “Tukuma Brāļu” sportisti Jānis Eisaks un Mareks Varnelis, kuri iekļauti Latvijas izlases sastāvā dalībai pasaules čempionātā Brazīliešu Džiu – Džitsu (BJJ).

Tukumnieki, tāpat kā Andrejs Maslovs, Aleksandrs Blins, Anda Lūciņa un Evita Bērziņa vēsturē ieies kā pirmie BJJ sporta pārstāvji no Latvijas, kuri piedalījušies šī sporta veida pasaules čempionātā.

Mūsu atlētu noslogojuma grafiks: 21.augusā viņi ielido ASV un kopā ar pārējo Latvijas komandu aizvadīs treniņu baseinā, 22.augustā sportistiem jānodod dopinga testi, 23.augustā – izloze, 24. augustā pirmā sacensību diena. Pēdējā sacensību diena 26. augustā. Mājās Latvijas komanda dodas 29.augustā.
70-494
300-320
Šajos mačos savu dalību pieteikuši cīkstoņi no ASV, Brazīlijas, Kanādas, Austrālijas, Japānas, Ķīnas, Krievijas, Francijas, Somijas, Kubas, Zviedrijas, Norvēģijas, Polijas, Kazahstānas u.c. valstīm.

Šā gada Eiropas vicečempions Mareks Varnelis startēs svara kategorijā virs 100 kg, bet vairākkārtējais Latvijas un Baltijas čempionātu medaļnieks Jānis Eisaks svara divīzijā līdz 88,2 kg.

Mūsu un citu sportistu sniegumam līdzi tiešraidē līdzi varēs sekot interneta vietnē Flograppling.com