Eisaks un Varnelis iekļauti Latvijas izlasē dalībai pasaules čempionātā

By Artūrs Stulpiņšjūnijs 13th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiEisaks un Varnelis iekļauti Latvijas izlasē dalībai pasaules čempionātā

No 24. – 27. augustam ASV pilsētā Lasvegasā risināsies pasaules čempionāts Brazīliešu Džiu – Džitsu (BJJ) veterāniem, uz kuru dosies arī Latvijas izlases dalībnieki, tajā skaitā divi tukumnieki Jānis Eisaks un Mareks Varnelis.

Latvijas izlases komandā iekļauti Anda Lūciņa, Evita Bērziņa, sportisti no kluba “Tukuma Brāļi” – Jānis Eisaks un Mareks Varnelis, kā arī Andrejs Maslovs, kurš vienlaicīgi ir arī šīs komandas treneris.

“Latvija pasaules čempionātā tiks pārstāvēta pirmo reizi šī sporta veida pastāvēšanas vēsturē. Esam gandarīti, ka mums ir dota iespēja būt pirmajiem, kuriem sanāks uzkāpt uz pasaules čempionāta paklāja. Par to liels paldies mūsu komandas vadītājam Rūdolfam Brēmanim,” atklāja Maslovs.
QV_DEVELOPER_01
400-101
Visi Latvijas komandas pārstāvji, izņemot Eisaku, šogad Eiropas čempionātā veterāniem tika pie medaļām. Jānim, kurš ir vairākkārtējs Baltijas un Latvijas čempionātu medaļnieks, šīs būs tikai pirmās sacensības veterānu grupā.

“Man ir ļoti liels uztraukums un tajā pašā laikā prieks, ka tieši man tika piedāvāts doties uz Vegasu. Tagad priekšā stāv trīs mēnešu sagatavošanās posms. Iepriekš tālāk par Baltiju nekad neesmu startējis. Kā arī pirmo reizi cīnīšos veterānu grupā. Manā svara kategorijā jau pieteikti divdesmit dalībnieki, bet domāju, ka būs daudz vairāk,” pārliecināts Eisaks, kurš trenējas pie titulētā Vladislava Čerņavska.