Jēkabsons dosies uz Poliju, lai piedalītos ultramaratona sacensībās

By Artūrs Stulpiņšmaijs 15th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiJēkabsons dosies uz Poliju, lai piedalītos ultramaratona sacensībās

20. maijā Polijā notiks Ultramaratona sacensības skriešanā, kurā dalībniekiem jāveic 73 km gara distance. Šīm smagajām sacensībām pieteicies arī sporta kluba “Tukuma Brāļi” atlēts Edgars Jēkabsons.

“Uz Poliju izbraucam ceturtdien agri no rīta, bet mači jau sestdien. Galvenais šo sacensību uzdevums ir noskriet, par rezultātu nedomāju,” atklāja Jēkabsons, kurš sakarā ar dalību ultramaratonā spiests izlaist Baltijas kausu minifutbolā, kurā bija jāpārstāv FK “Tukuma Brāļi” krāsas.

Kopumā uz ultramaratona distanci (73 km) pieteikti 186 dalībnieki, tajā starpā četri sportisti no Latvijas. Bez Edgara Tukuma novada krāsas pārstāvēs arī Ģirts Dakša.

“Priekš mūsu kluba tas ir jauns izaicinājums. “Tukuma Brāļi” savulaik labā līmenī pārstāvēti 5 km skriešanā, bet tagad Edgars mūsu klubam paver jaunus plašumus. 73 km nav īsa distance, tā būs cīņa ne tikai ar distanci un konkurentiem, bet arī pašam ar sevi. Taču esmu pārliecināts, ka Edžus parādīs raksturu un atgriezīsies mājās ar pozitīvām emocijām. Novēlu viņam spēku un izturību,” komentēja sporta kluba “Tukuma Brāļi” vadītājs Jānis Eisaks, kurš pats savulaik piedalījās garo distanču skriešanā.