Palīdzam savākt līdzekļus futbolista Kristapa Dembovska ārstēšanai

By Artūrs Stulpiņšaprīlis 28th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiPalīdzam savākt līdzekļus futbolista Kristapa Dembovska ārstēšanai

Šo sestdien, 29. aprīlī 15:00 Pauzeru pļavu stadionā notiks Latvijas futbola čempionāta 1.līgas spēle starp vietējo komandu FK “Tukums 2000/TSS” un “Preiļu/BJSS”, kas vienlaicīgi būs arī labdarības spēle. Tiks vākti līdzekļi futbolista Kristapa Dembovska ārstēšanai.

Kristaps Dembovskis ir 16 gadus vecs tukumnieks, kuram pērnā gada jūlijā diagnosticēja galvas smadzeņu kreisās puslodes audzēju.

2016.gadā Kristaps beidza 9. klasi. Deviņus gadus spēlēja futbolu klubā «Tukums 2000». Ar labiem sasniegumiem futbolā ticis apbalvots vairākkārt – saņēmis «O Kartes Futbola akadēmijas» izcilnieka balvu divus gadus pēc kārtas. Vienmēr bijis veselīgs, dzīvespriecīgs, centīgs un pats galvenais ļoti neatlaidīgs jaunietis.

Septembrī Kristaps uzsāka mācības Tukums Raiņa ģimnāzijas 10.c klasē. Mācības un skolu apmeklēja pirmo semestri. Tagad puisis veselības problēmu dēļ spiests mācīties mājās, lai varētu pabeigt 10. klasi.

Šobrīd Kristaps iet «Viroterapijas” kursu. Pirmās trīs vakcīnas puisim apmaksāja «Viroterapijas fonds». Valsts diemžēl šādas vakcīnas nesedz. Pārējās vakcīnas Kristapa ģimene iegādājās par saviem līdzekļiem. Vienas vakcīnas cena 100 eiro. Viro terapijas kurss ir nepieciešams ilgstoši. Puiša ģimene ir sazinājusies ar profesoru Bružinskiju, kurš savā klīnikā ārstē bērnus ar šādām diagnozēm.

“Esam nosūtījuši visu nepieciešamo dokumentāciju, tagad gaidām atbildi, kad varēsim uzsākt ārstēšanos kursu. Ārstēšanās kursa izmaksas svārstās no 20000 līdz 30000 €. Līdz šim brīdim, mēs ģimene, ar radu palīdzību veiksmīgi apmaksājām mums nepieciešamās vakcīnas, zāles un speciālo pārtiku, kā arī fizioterapiju – izmaksas mēnesī sastādīja ap 800 €,” atklāja Kristapa mamma Laila Dembovska, kura lūdz cilvēkiem palīdzēt viņiem.

Mēs katrs varam palīdzēt Kristapam tikt atpakaļ uz kājām. Ir iespēja pārskaitīt naudiņu uz Lailas Dembovskas (181273-11072) Swedbank kontu LV64HABA0551043349426, vai arī apmeklēt futbola spēli un noziedot tur. Kopā mēs esam stipri un varam palīdzēt. Savulaik mēs spējām savākt naudiņu priekš Aināra Vahteļa un Rinalda Grinberga, un izdarīsim to arī priekš Kristapa. Šeit neiet runa par lielām summām, katrs noziedo cik var atļauties. Eiro pie Eiro un mēs varēsim palīdzēt Kristapam!