FK “Tukuma Brāļi” ar divām uzvarām uzsākuši dalību Latvijas čempionātā

By Artūrs Stulpiņšaprīlis 30th, 2017jaunumiKomentāri ir izslēgtiFK “Tukuma Brāļi” ar divām uzvarām uzsākuši dalību Latvijas čempionātā

Šodien, 30. aprīlī Tukumā Pauzera pļavu futbola stadionā notika 2017. gada Latvijas čempionāta minifutbolā pirmais sabraukums. Pērnā gada Latvijas čempioni FK “Tukuma Brāļi” turnīru sāka ar divām uzvarām.

Pirmajā spēlē tukumnieki ar bezierunu rezultātu 6:0 sagrāva savus novadniekus FK “Pūre”. “Brāļu” labā vārtus divus vārtus guva Miķelis Reinfelds, bet pa vienam Toms Aizgrāvis, Edgars Jēgers, Mārtiņš Šverins un Sandris Cīrulis.

Arī otrajā spēlē mūsu komanda bija krietni labāka par saviem pretiniekiem FK “New Project/Tente” futbolistiem, no kuriem liela daļa spēlē Latvijas virslīgā telpu futbolā. Tukumnieki rīdziniekus uzvarēja ar rezultātu 7:2.

Mūsu komandas labā trīs vārtus guva jeb savāca “Hattrick” T.Aizgrāvis, bet pa vienam golam pretinieku vārtos raidīja Nauris Vītoliņš, Artis Ostrovskis, M. Reinfelds un Rihards Zeilis.

Kopumā Latvijas čempionātā minifutbolā par stiprākās komandas nosaukumu sacenšas vienpadsmit klubi. Kopumā tiks aizvadīti pieci sabraukumi. Pagaidām nākamo sabraukumu datumi nav zināmi.

FK “Tukuma Brāļi” sastāvs:

Edgars Jēgers, Arvis Švēders, Sandijs Joksts, Edgars Jēkabsons, Mārtiņš Šverins, Nauris Vītoliņš, Sandris Cīrulis, Artis Ostrovskis, Kristaps Stivrinieks, Miķelis Reinfelds, Rihards Zeilis, Artūrs Valters, Andris Sarva, Gvido Trampedahs, Toms Aizgrāvis, Dzintars Titkovs, Raivis Hščanovičs.